Spoštovani člani GD Ptuj!

Vabimo vas, da se udeležite tradicionalnega zdaj že  51. gobarskega praznika v Žamencih, ki bo v soboto,  13., in v nedeljo, 14. julija  2024.

Tudi letos bo naše društvo postavilo razstavo gob, zato vas prosimo, da vzorce začnete prinašati v soboto ob 10. uri. Razstava  bo nared za ogled ob 14. uri, takrat bo glavna determinatorka Eva Zupan obiskovalcem predstavila razstavljene gobe, ki si jih bo mogoče ogledati do 19. ure. Tudi v nedeljo potrebujemo sveže vzorce, in sicer od 12. ure naprej, saj bo razstava na ogled do večera.

Dogajanje v Žamencih bo pestro in zanimivo, med drugim bo tudi 11.GOBARJADA – tekmovanje v kuhanju gobovega golaža.

Dragi člani, stopimo skupaj in pomagajmo po svojih najboljših močeh, da bo razstava bogata in raznolika, kot je bila vsa leta do sedaj!