V Gobarskem društvu Ptuj bomo izvedli začetni tečaj spoznavanja 80 vrst gliv po programu MZS za pridobitev naziva determinator pripravnik.

Tečaj bo potekal od 2. do 4. aprila 2024 (torek, sreda in četrtek) v Gimnaziji Ptuj od 17. do 20 ure, praktični del pa po dogovoru, ko bo v gozdu mogoče najti kaj več vrst (izlet v okolici Ptuja bo na soboto, datum po dogovoru).

Predavala bo determinatorka samostojna svetovalka Eva Zupan.

Cena tečaja je za člane GD Ptuj 30 evrov, za ostale 50 evrov. Na izobraževanju bo možen tudi vpis v društvo. Vsi tečajniki prejmejo skripto s teoretičnim delom snovi.

Vsi, ki vas tečaj zanima, se prijavite do srede, 24. 3. 2024, na telefonsko številko 041 210 453 ali pa na elektronski naslov eva.zupan@gmail.com. Prijave sprejemamo tudi po FB na Gobarsko društvo Ptuj.

Vljudno vabljeni!