Spoštovani člani GD Ptuj,

obveščamo vas, da bodo

izpiti pri Mikološki zvezi Slovenije za naziv determinator svetovalec in determinator samostojni svetovalec  v oktobru (datum, kraj in ceno izpita bodo sporočili naknadno).

Kandidate za izpit prijavi društvo najkasneje do 15. septembra 2023, prijava pa mora vsebovati naslednje podatke:

• ime in priimek kandidata,
  • točen naslov,
  • GSM in e-naslov,
  • naziv, za katerega bo kandidat opravljal izpit.

Kandidati, ki bodo opravljali izpit za naziv determinator samostojni svetovalec, morajo najprej predložiti potrdilo o opravljenem preizkusu znanja iz mikroskopiranja, ki ga lahko pridobijo tudi pri MZS. Informacije na mikoloskazvezaslovenije@gmail.com.

Vsi prijavljeni kandidati bodo o terminu, kraju izpitov in ceni obveščeni po e-pošti do konca septembra 2023.

Vsi, ki bi želeli opravljati izpit, prosim, sporočite, da vas pravočasno prijavimo (tel. 041978306).

Želimo si čim več strokovno podkovanih določevalcev gliv in vas lepo pozdravljamo!