Člani GD Ptuj smo globoko pretreseni ob smrti velikega poznavalca gob, pisca strokovne literature, predavatelja in našega mentorja od začetka delovanja našega društva. Rad se je udeleževal naših ekskurzij,vodil tečaj izobraževanja, nam pomagal postaviti razstave in nam predaval o gobah. Njegova predavanja so bila zelo priljubljena, saj je znal približati mikološka spoznanja tudi preprostejšemu poslušalcu. Bil je prijeten in razgledan sogovornik z velikim smislom za humor, rad je prihajal na naša druženja. Vselej smo ga bili veseli n čutili smo se  počaščene, kadar smo se imeli priložnost srečati z njim.

Ohranili ga bomo v lepem spominu, hvaležni za njegov dragoceni prispevek, da je naše društvo dobro zaživelo.

Člani GD Ptuj